Užpildykite užklausos formą

Mokėjimo kortelės

 

Bekontaktė MasterCard kredito kortelė – tai prestižinė tarptautinė mokėjimo kortelė, su kuria Jums suteikto kredito limito ribose galite atsiskaityti už prekes ir įvairias paslaugas Lietuvoje, užsienyje, ir internetinėse parduotuvėse.

MasterCard kredito kortelė suteikia galimybę  išgryninti pinigus Lietuvos ir užsienio bankomatuose, pervesti pinigus į savo kortelės sąskaitą kredito unijoje. Galite iš kortelės atlikti mokėjimo pavedimus atvykę į Biržų kredito uniją arba interneto banke e.kreda.

Privalumai Kreda

Turint maksimalų mokėjimo kortelės atsiskaitymo planą galėsite:

  • Užsisakyti viešbučių kambarius ir išsinuomoti automobilį
  • Pirkti, rezervuoti lėktuvo bilietus
  • Registruoti kortelę maisto bei transporto paslaugų tiekėjų elektroninėje programėlėje.

 Kreda Mastercard mokėjimo kortelė gali būti išduodama tiek su kredito limitu tiek be kredito limito.

Pagrindinės kredito limito suteikimo sąlygos:

  • palūkanos skaičiuojamos nuo panaudotos kredito limito sumos;
  • panaudotas kredito limitas grąžinamas fiksuotomis įmokomis nustatytą kiekvieną mėnesio dieną arba, atsižvelgus į Jūsų individualius poreikius, sudaromas kitas grąžinimo grafikas;
  • sugrąžintą įmoką vėl galėsite panaudoti atsiskaitymams už pirkinius ir paslaugas;
  • kredito limito grąžinimas, kredito unijai paprašius, užtikrinamas laidavimu.

Biržų kredito unijos paslaugų, operacijų ir mokėjimo kortelių įkainius galite rasti ČIA.

KĄ DARYTI, JEIGU PRARADOTE KREDA MASTERCARD KORTELĘ?

Jeigu praradote savo mokėjimo kortelę, nedelsadmi ją užblokuokite. Užblokuoti kortelę galite bet kuriuo paros metu interneto banko e.kreda paskyroje arba darbo valandomis paskambinę į Biržų kredito uniją telefonu +370 450 36268. Norint gauti naują mokėjimo kortelę, reikia per 3 darbo dienas po kortelės užblokavimo kreiptis į kredito uniją ir raštu pranešti apie kortelės praradimą bei pateikti užsakymą naujos kortelės pagaminimui.

Dėl kredito kortelės KREDA MasterCard išdavimo ir jo sąlygų kreipkitės į Biržų kredito uniją.

Kaip tapti Biržų kredito unijos nariu?

Jūsų patogumui į uniją galite kreiptis iš anksto užpildę prašymą išduoti mokėjimo kortelę.

Prašymas išduoti mokėjimo kortelę

INFORMACIJA APIE AUTOMATINIO VALIUTOS KEITIMO TVARKĄ ATSISKAITANT KORTELE

 Mokėjimo kortelės turėtojui atliekant mokėjimo atsiskaitymą, užsienio valiuta t.y. ne eurais, operacijos suma nuo Mokėjimo kortelės sąskaitos bus nurašoma eurais. Užsienio valiuta bus keičiama į eurus pagal „Mastercard International“ nustatytą valiutos keitimo kursą. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo operacijos atlikimo ir operacijos nurašymo nuo sąskaitos dieną valiutos konvertavimo kursai gali skirtis.  Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2019/518, nuostatomis, jeigu tarptautinės organizacijos „Mastercard International“ nustatytas valiutos konvertavimo kursas nesutampa su tos dienos Europos centrinio banko paskelbtu valiutos keitimo kursu ir yra didesnis, šis valiutų kursų skirtumas yra prilyginamas valiutos keitimo antkainiui, kurį kortelės savininkas sumoka „MasterCard“ organizacijai. KREDA grupės kredito unijos už atsiskaitymus KREDA mokėjimo kortelėmis užsienio valiuta netaiko jokio papildomo valiutos keitimo mokesčio.

„Mastercard“ yra registruotas prekės ženklas, o apskritimų dizainas yra „Mastercard International Incorporated“ prekės ženklas. Kortelė yra išduoda UAB „PayrNet Ltd“ pagal „Mastercard International Inc.“ licenciją. UAB „PayrNet“ yra įgaliota Lietuvos banko pagal Lietuvos Respublikos elektroninių pinigų ir elektroninių pinigų įstaigų įstatymą (nuoroda LB001994). „Google“ ir „Google Pay“ yra „Google LLC“ prekių ženklas.
Apple, Apple logotipas, Apple Pay, Apple Watch, Face ID, Mac, MacBook, iPhone ir iPad yra Apple Inc. prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai