Užpildykite užklausos formą

INFORMACIJA APIE KOMISINIO ATLYGINIMO ATASKAITĄ

2023 m. Kovo 30 d.

Vykdydami LR Mokėjimo įstatymo 62 str. reikalavimus, informuojame, kad Jums parengta(-os) Komisinio atlygio ataskaita(-os) už 2022 metus. Komisiniu atlygiu vadinami mokesčiai, kuriuos Unija taiko už teikiamas paslaugas, pagal paslaugų įkainius. Komisinio atlygio ataskaitoje nurodyta, kiek pagal Unijoje taikomus įkainius, 2022 metais sumokėjote komisinių mokesčių už paslaugų naudojimąsi 2022 metais.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog Komisinio atlygio ataskaita yra suformuojama kiekvienai Jūsų turimai mokėjimo sąskaitai atskirai ir yra nemokama. Ataskaita(-os) už praėjusius kalendorinius metus yra parengiama(-os) iki sekančių metų pirmojo ketvirčio pabaigos. Nutraukus Sąskaitos sutartį, Komisinio atlygio ataskaita pateikiama už laikotarpį nuo kalendorinių metų pradžios iki Sąskaitos sutarties nutraukimo dienos.

Komisinio atlygio ataskaitą galite rasti elektroninės bankininkystės e.kreda sistemoje virš meniu juostos pasirinkus ikonėlę „Ataskaitos“ arba atvykti į Uniją, kur Jūsų pageidavimu, Jums pateiksime parengtą(-ąs) Komisinio atlyginimo ataskaitą(-as) už 2022 metus.

Daugiau informacijos tel. +370 450 36268 arba el. paštu birzai@kreda.lt.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai