Užpildykite užklausos formą

Kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir į Biržų kredito uniją vykti tik esant būtinybei

2020 m. Kovo 16 d.

Mieli klientai,

Vertindami esamą koronaviruso grėsmę, šalyje paskelbtą karantiną ir siekdami maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę bei užtikrinti Jūsų ir kredito unijos darbuotojų saugumą, kviečiame finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu ir nevykti į Biržų kredito uniją. Jei vis tik neatidėliotinai turite atvykti į padalinį, prašome prieš atvykstant į kredito uniją paskambinti mums telefonu +370 450 36268.

Karantino metu keičiamas klientų aptarnavimo pobūdis kredito unijoje:

  • Klientai, pageidaujantys įnešti arba išsigryninti pinigus, atlikti mokėjimus ar gauti kitas bankines paslaugas (išskyrus konsultacijas), į unijos patalpas bus įleidžiami tik po vieną.
  • Klientai, pageidaujantys pasikonsultuoti dėl įvairių tipų kreditų, indėlių, turintys kitų, su finansinėmis paslaugomis susijusių klausimų, bus aptarnaujami telefonu +370 450 36268, elektroniniu paštu birzai@kreda.lt arba užpildžius užklausą Biržų kredito unijos internetinėje svetainėje.

Rekomenduojame, esant galimybei, rinktis elektroninius klientų aptarnavimo kanalus: kasdienes operacijas atlikti interneto banke e.kreda, esant klausimams susisiekti su Biržų kredito unijos darbuotojais aukščiau nurodytais kontaktais, norint atlikti grynųjų pinigų operacijas – rinktis bankomatų paslaugą.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atsižvelgiant į virusų plitimo būdus, rekomenduojame vengti grynųjų pinigų ir rinktis bekontaktį atsiskaitymą. 

Išlikime ramūs, būkime sąmoningi ir likime sveiki.

Biržų kredito unija