Užpildykite užklausos formą

BIRŽŲ KRAŠTĄ IŠ NAUJO VIS ATRANDANTIS LENKTYNININKAS A. JUKNEVIČIUS SUSITIKO SU VIETOS AUTO SPORTO ENTUZIASTAIS

2020 m. Rugsėjo 01 d.

Img 7459Šeštadienį į Aquila Mcc klubo kiemelį rinkosi tie, kurie yra neabejingi sportininko startams smėlynuose, bekelėse ir greičio ruožuose. Tai buvo jau penkta „Kreda veža Dakaro istorijas“ stotelė. Prieš tai sportininkas surengė susitikimus Šakiuose, Joniškyje, Šilalėje ir Kupiškyje.

Biržiečiai renginio metu aktyviai uždavinėjo lenktynininkui klausimus, o kartu su atsakymais gavo prizus, kuriuos dovanojo daugiau nei 2500 narių vienijanti Biržų kredito unija. Vertingiausia vakaro dovana – sėdmaišis – atiteko konkurso nugalėtojai Biržų kredito unijos narei Dianai Grybienei. Prizą narė atsiėmė iš paties Antano Juknevičiaus rankų, kuris negailėjo komplimentų visiems renginio svečiams.

„Biržų kraštas man puikiai pažįstamas ir čia visuomet jaučiuosi kaip namie, todėl šio susitikimo labai laukiau. Nors diena ir pasitaikė lietinga, bet kas mums tas lietus, kai visų nuotaikos tokios puikios? Biržiečiai buvo labai aktyvūs ir domėjosi net ir smulkiausiomis Dakaro detalėmis, o su tokiais fanais bendrauti man visada didelis malonumas. Jei tik žinau, kad būsiu Biržų apylinkėse, visada susiplanuoju aplankyti bent kelias įžymias vietas, kurių šiame krašte tikrai daug. Šį kartą su šeima aplankėme Biržų pilį ir Senovinės technikos muziejų. Kol sūnui visus automobilius aprodžiau, turbūt ir kelios valandos prabėgo“, – besidalindamas įspūdžiais šypsojosi lenktynininkas. 

„Mūsų klientai yra ir mūsų nariai bei bendražygiai. Norėjome atsidėkoti už pasitikėjimą ir bendrą kelią, kuriuo einame kartu. Todėl džiaugiamės turėję galimybę pasikviesti Dakaro legendą ir mums svarbiems žmonėms, partneriams bei miestelėnams surengti įdomų pasikalbėjimą su juo“, – sakė Biržų kredito unijos vadovė Aušrinė Poškienė

Artimiausiu metu kredito unijas vienijančios grupės KREDA organizuojamas turas „Kreda veža Dakaro istorijas“ aplankys dar septynis miestus: Visaginą, Uteną, Švenčionis, Panevėžį, Kauną, Rokiškį ir Raseinius.

BIRŽŲ KREDITO UNIJA – daugiau nei 20  veiklos metų skaičiuojanti ir daugiau nei 2 500 narių turinti KREDA grupės narė, kurios pagrindinis veiklos tikslas – priimti greitus, profesionalius ir individualius, kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus, padedančius kurti finansinę gerovę ir ilgalaikį bei patikimą bendradarbiavimą. Kredito unijoje kiekvienas asmuo, įnešęs pajinį įnašą, tampa organizacijos nariu, t. y. įgyja teisę dalyvauti unijos valdymo procese bei sprendimų priėmime. Toks verslo modelis yra ekonomiškai naudingų abipusių santykių pagrindas.

Img 7454

Img 7513Img 7471

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai