Užpildykite užklausos formą

BIRŽŲ KREDITO UNIJA PRISIJUNGĖ PRIE EUROPOS SĄJUNGOJE VEIKIANČIŲ MOMENTINIŲ MOKĖJIMŲ PLATFORMOS

2021 m. Sausio 06 d.

Man Transferring Money To Woman Via Smartphone

Momentinių mokėjimų paslaugą klientai vertina už ypatingą greitį ir funkcionalumą  – vos per kelias sekundes nuo pavedimo patvirtinimo pinigai pasiekia adresatą bet kuriuo paros metu, įskaitant poilsio ir švenčių dienas.

Ši paslauga yra skirta bendrą mokėjimų eurais erdvę (SEPA) sudarančioms Europos valstybėms. Lietuvos bankas momentinio mokėjimo paslaugą įdiegė savo mokėjimų sistemoje CENTROlink. Šis mokėjimo būdas yra toks pat saugus kaip ir įprastas, kurį kasdien atliekame internetinės bankininkystės arba mobiliosios programėlės telefone pagalba.

„Nuo šiol Biržų kredito unijos klientams suteikiame galimybę realiu laiku atsiskaityti su tiekėjais, partneriais. Lėšos yra įskaitomos akimirksniu, net jei jos pervedamos tarp skirtingų mokėjimo paslaugų teikėjų skirtingose valstybėse, priklausančiose bendrai mokėjimų erdvei. Svarbu, kad finansinių paslaugų įstaiga, kuriai ar iš kurios yra vykdomas mokėjimas, būtų prisijungusi prie momentinių mokėjimų sistemos“, – teigia Biržų kredito unijos vadovė Aušrinė Poškienė.

Norėdami atlikti momentinį mokėjimą Biržų kredito unijos nariai gali tai padaryti prisijungę prie savo internetinio banko paskyros. „Mokėjimų“ meniu turi pasirinkti punktą „Naujas mokėjimas“. Įvedus gavėjo sąskaitą „ekreda“ sistema patikrina, ar veiksmą galima atlikti momentinio mokėjimo forma. Jei mokėjimas atitinka nustatytus parametrus, sistema leidžia pasirinkti momentinio mokėjimo galimybę. Pažymime, kad vienu metu galima patvirtinti tik vieną momentinį mokėjimą, jei pasirenkami keli, mokėjimas automatiškai pakeičiamas į paprastą.

Pagrindiniai momentinių pavedimų privalumai

  • Greitis – mokėjimas atliekamas ir gaunamas realiu laiku;
  • Patogumas – lėšos įskaitomos akimirksniu net jei paslaugų teikėjai yra skirtingose valstybėse;
  • Pervedamų lėšų limitas iki 10 000 Eur;
  • Gaunamų lėšų limitas iki 100 000 Eur;

Lietuvoje prie šios tarptautinės sistemos taip pat yra prisijungę šie finansinių paslaugų teikėjai:

  • Finansinės institucijos: SEB bankas, Swedbank, Šiaulių bankas, AS Citadelė Lietuvos filialas, Rato kredito unija;
  • Elektroninių pinigų įstaigos: „Paysera LT“, UAB, Revolut Payments, UAB, SumUp EU Payments,UAB, TRUSTCOM FINANCIAL, UAB, Transactive Systems, UAB, UAB „Argentum mobile“, UAB „NIUM EU“, UAB Travel Union ir Verse Payments Lithuania, UAB.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai