Užpildykite užklausos formą

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ SU KREDA MOKĖJIMO KORTELE

2020 m. Gruodžio 22 d.

Kreda Mastercard 500x353Dažnas iš mūsų savo piniginėje nešiojame bent vieną mokėjimo kortelę, kuria atsiskaitome parduotuvėje, elektroninėje erdvėje,  išgryniname pinigus. Kokią mokėjimo kortelę nešiojatės Jūs, ir ar žinote apie Biržų kredito unijos KREDA kreditinę kortelę MasterCard?

„Kredito unijos teikia tradicines, kasdienes finansines paslaugas, pavyzdžiui, išduodame mokėjimo korteles – su kredito limitu arba be jo, atliekame grynųjų pinigų operacijas, teikiame gyventojams būsto bei vartojimo paskolas. Klientai finansines operacijas gali atlikti internetinės bankininkystės platformoje ar kredito unijų skyriuje“, – teigia Biržų kredito unijos administracijos vadovė Aušrinė Poškienė.

Su KREDA mokėjimo kortele per dieną galima išsigryninti iki 1000 Eur. Atlyginimą, stipendiją, pensiją, socialines išmokas ir kitas lėšas galima saugiai laikyti savo kortelės sąskaitoje.

Kokios yra KREDA MasterCard galimybės?

Patogu tai, kad su MasterCard galima išsiimti grynųjų pinigų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio bankomatuose. Tai yra ypač patogu lietuviams emigrantams ar daug keliaujantiems žmonėms. Su šia kortele galite atlikti visas kasdienes pinigines operacijas:

  • Atsiskaityti fizinėse ir elektroninėse parduotuvėse Lietuvoje ir užsienyje.
  • Pasiimti grynųjų pinigų Lietuvos ir užsienio bankų bankomatuose.
  • Pasitikrinti sąskaitos likutį visuose Lietuvos bankomatuose.
  • Atlikti atsiskaitymus bekontakčiu būdu iki 50 Eur. Pirmą kartą atsiskaitant bekontakte kortele, saugumo sumetimais reikia įvesti kortelės PIN kodą. (pastaba: tai negalioja HERKUS mokėjimo kortelėms).
  • Kortelę galima užsisakyti asmenims nuo 14 metų amžiaus.
  • Neturint galimybės atvykti į kredito uniją, užsakytą kortelę kredito unijos darbuotojas gali išsiųsti paštu už papildomą kainą.

Naudokitės kreditu, jei trūksta pinigų prieššventiniu laikotarpiu

KREDA įmonių grupės turimi duomenys rodo, jog artėjant didžiausioms metų šventėms gyventojai dažniau nori susitvarkyti namus, pakeisti interjerą, baldus, buitinę techniką. Visa tai kainuoja ir sąskaita ištuštėja.

„Turėdami KREDA MasterCard reikalingų daiktų reikiamu metu galite įsigyti, pasinaudoję kreditu, kurio limitas – net iki 6000 Eur. Naudojantis šia galimybe nereikia įkeisti turto. Kreditas grąžinamas fiksuotomis įmokomis kartą per mėnesį. Jei norite pasirinkti laisvesnį mokėjimo grafiką, siūlome pasinaudoti vartojimo paskolų galimybėmis. Pasiskolintas lėšas pervesite į kortelės sąskaitą ir patogiai atsiskaitysite už pirkinius. Vartojimo paskolų atveju turėsite galimybę pradėti grąžinti įmokas už paskolą ne nuo pirmo mėnesio, o pavyzdžiui, po trijų mėnesių“, – sako Biržų kredito unijos administracijos vadovė A. Poškienė ir pataria nepamiršti, kad už kreditu išleistą sumą bus skaičiuojamos palūkanos. Naudotis skolintais pinigais derėtų tik tada, jei žinote, jog turite stabilias pajamas ir galite mokėti mėnesio įmokas.

Karantino metu – padidintas atsiskaitymo kortele limitas

Kredito kortelės karantino metu tampa viena iš priemonių, padedančių išvengti kontakto su grynais pinigais ir taip dar labiau apsisaugoti nuo viruso. KREDA, atsižvelgdama į šią situaciją, padidino kortelės MasterCard bekontakčio atsiskaitymo galimybes iki 50 Eur. Galima atlikti penkias operacijas iš eilės, neįvedant PIN kodo. Tai suteikia didelį patogumą apsiperkant.

KREDA siekia būti arčiau žmonių ir teikti dar patogesnes paslaugas. Dar iki Kalėdų, planuojama pradėti vykdyti momentinius mokėjimus. Sekantis žingsnis – mobili e.kreda programėlė, kuri suteiks galimybę saugiai, greitai ir paprastai naudotis banko paslaugomis „Apple“ bei „Android“ operacinių sistemų išmaniųjų telefonų naudotojams. Pasitikime Naujuosius su patikimu finansų partneriu!

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai