Užpildykite užklausos formą

DIRBANTIEMS SAVARANKIŠKAI – DAUGIAU GALIMYBIŲ GAUTI PASKOLĄ BŪSTUI: KREDA ATNAUJINO PAJAMŲ VERTINIMO METODIKĄ

2021 m. Sausio 05 d.

Hands Of Agent And Client Shaking Hands After Signed Contract Bu

Pagal individualią veiklą, verslo liudijimą ar autorines sutartis dirbančių žmonių Lietuvoje per pastarąjį dešimtmetį padaugėjo du kartus ir šiuo metu jų yra daugiau nei 260 tūkst. arba net 21 proc. nuo visų darbo rinkoje esančių asmenų. Jie nuo darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, dažniausiai skiriasi tik tuo, jog jų kiekvieną mėnesį gaunamos pajamos gali būti skirtingo dydžio. Didieji rinkos skolintojai, skirtingai nei vietos bendruomenėse veikiančios kredito unijos, šiuo metu vis dar vertina tai kaip tam tikrą trūkumą, mokant periodines paskolos įmokas.

„Remiantis Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis žinome, kad savarankiškai dažniausiai dirba vairuotojai ir grožio paslaugų specialistai. Biržų kredito unijoje laukiami visų specialybių atstovai. Į kiekvieną besikreipiantį dėl būsto paskolos asmenį žiūrime individualiai, vertiname visus duomenis – kiek žmogus uždirbo, uždirba ir planuoja uždirbti. Mums svarbios ir rekomendacijos. Jei siekiantis paskolos klientas gali įrodyti, kad sugebės ją grąžinti, jis neabejotinai sulauks mūsų teigiamo atsakymo“, – sako Biržų kredito unijos administracijos vadovė A. Poškienė.

 

Anot KREDA darbuotojų, imant paskolą šioje finansinių paslaugų įstaigoje, nebūtina įkeisti būsto, už kurį norima gauti kreditą. Garantu gali būti ir kitas turtas – butas, namas, sodyba ar žemės sklypas.

Mažesniuose regionuose gauti paskolą padeda ir rekomendacijos

KREDA apima 11 kredito unijų visoje Lietuvoje, veikiančių skirtinguose miestuose ir apimančių skirtingus regionus. Biržų kredito unijoje svarstant ar suteikti būsto paskolą ir kokiomis sąlygomis ją suteikti, atsižvelgiama į kiekvieną atvejį individualiai, nesivadovaujama vien tik bendra kredito unijų politika. Biržų krašto gyventojams tai didelis privalumas, nes kreipdamiesi dėl paskolos jie gali gauti rekomendacijų iš patikimų, kredito unijai pažįstamų, žmonių bei kalbėtis individualiai apie savo buvusias, esamas pajamas ir ateities planus.

Dirbantys pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą trumpiau nei 3 metus taip pat gali gauti būsto paskolą.

Bendrosios sąlygos paskolai:

  • Asmuo savarankiškai turi būti dirbęs ne mažiau kaip 12 mėnesių.
  • Asmens kreditingumas vertinamas skaičiuojant paskutinių 6-12 mėnesių grynąjį pelną.
  • Deklaruotos praėjusių metų pajamos turi sutapti su pirkimo/pardavimo žurnale nurodytomis pajamomis.

Savarankiškai dirbantiems žmonėms, kuriems aktuali būsto paskola, siūlome kreiptis ir gauti pasiūlymą Biržų kredito unijoje.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai