Užpildykite užklausos formą

Džiaukitės vasara be rūpesčių – finansavimo klausimus patikėkite Biržų kredito unijai!

2022 m. Gegužės 31 d.

Dziaukites Vasara 1200x1200 9Biržų kredito unija vasaros laikotarpiu (nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.) siūlo rinktis vartojimo paskolas be administravimo mokesčio. Greitai bei patogiai patenkinkite savo poreikius. Nesvarbu ar gautą paskolą naudosite automobiliui įsigyti, saulės elektrinei įsirengti, būsto remontui, atostogoms, mokslams ar kt.

Vartojimo paskola
Rinkitės KREDA unijų grupei priklausančios Biržų kredito unijos vartojimo paskolas ir apmokėkite visus savo vasaros pirkinius be streso. Galbūt Jums reikalingos lėšos kelionėms, netikėtoms remonto išlaidoms, mokslams ar tiesiog didesniems pirkiniams, kuriuos norite įsigyti greičiau. Mes siūlome jums išskirtines sąlygas dabar, kai paskolai nėra taikomas administracinis mokestis. Pasiskolinkite pigiau jau dabar!

Paskolos sąlygos:

 • Paskolos suma iki 14 900 eurų;
 • Paskolos terminas iki 5 metų;
 • Palūkanų norma nuo 8%
 • Administravimo mokestis – 0 eurų;

Vartojimo paskolos pavyzdys: Skolinantis 5 000 eurų, kai sudaroma sutartis 60 mėn. laikotarpiui, taikant 8 proc. dydžio fiksuotą palūkanų normą ir 0 eurų sutarties sudarymo administravimo (sudarymo) mokestį, mėnesio įmoka – 102,92 eurų (iš viso 60 įmokų), bendra palūkanų suma – 1 175,44 eurų, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 6 175,44 eurų. Bendros paskolos kainos metinė norma – 9,31 proc.

Vartojimo paskola būsto remontui
Vasara yra geriausias metas pradėti remonto darbus. Neleiskite lėšų trūkumui tapti  priežastimi, dėl kurios vis atidedate komfortiškos namų aplinkos kūrimą. Kylančios medžiagų bei darbų kainos skatina tuo užsiimti jau dabar ir nelaukti, kol šiems darbams sutaupysite. Rinkitės Biržų kredito uniją ir jau šią vasarą turėkite tokius namus, apie kuriuos visada svajojote.

Paskolos sąlygos:

 • Paskolos suma iki 14 900 eurų;
 • Paskolos terminas iki 5 metų;
 • Palūkanų norma nuo 8%
 • Administravimo mokestis – 0 eurų;

Vartojimo paskolos būsto remontui pavyzdys: Skolinantis 5 000 eurų, kai sudaroma sutartis 60 mėn. laikotarpiui, taikant 8 proc. dydžio fiksuotą palūkanų normą ir 0 eurų sutarties sudarymo administravimo (sudarymo) mokestį, mėnesio įmoka – 102,92 eurų (iš viso 60 įmokų), bendra palūkanų suma – 1 175,44 eurų, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 6 175,44 eurų. Bendros paskolos kainos metinė norma – 9,31 proc.

Vartojimo paskola automobiliui
Naujas automobilis gali reikšmingai padėti sumažinti kuro sąnaudas bei remontui išleidžiamas, tačiau ne kiekvienas gali sau leisti sutaupyti reikiamą sumą jam įsigyti. Biržų kredito unijos paskola automobilio pirkimui leis įgyvendinti Jūsų svajones greičiau. Naudokitės automobiliu jau dabar, or sumokėkite už jį per penkerius metus.

Paskolos sąlygos:

 • Paskolos suma iki 14 900 eurų;
 • Paskolos terminas iki 5 metų;
 • Palūkanų norma nuo 7%
 • Administravimo mokestis – 0 eurų;

Vartojimo paskolos automobiliui pavyzdys: Skolinantis 5 000 eurų, kai sudaroma sutartis 60 mėn. laikotarpiui, taikant 8 proc. dydžio fiksuotą palūkanų normą ir 0 eurų sutarties sudarymo administravimo (sudarymo) mokestį, mėnesio įmoka – 102,92 eurų (iš viso 60 įmokų), bendra palūkanų suma – 1 175,44 eurų, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 6 175,44 eurų. Bendros paskolos kainos metinė norma – 9,31 proc.

Žalioji paskola
Klientams besirenkantiems ekologiškas transporto ar namų ūkio technologijas, KREDA unijų grupei priklausanti Biržų kredito unija siūlo pasinaudoti žaliąja paskola ir sutaupyti, ateityje gerokai sumažinti išlaidas bei išvengti galimo taršos mokesčio. Šią paskolą gali rinktis ne tik perkantys elektromobilį ar hibridinį automobilį, bet ir įsigyjantys saulės baterijas ar nutolusios elektrinės dalį, įsirengiantys saulės elektrines klientai. Taip pat tai aktualu ir perkantiems bei įsirengiantiems naują šilumos siurblį ar biokuro katilą, atitinkantį 5 klasės efektyvumo ir emisijų išmetamų teršalų reikalavimus. Atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas ne tik mažina išlaidas elektros energijai, bet ir prisideda prie aplinkosaugos. Perėjimas prie žalios energetikos išties yra tvarus ir šiuolaikiškas sprendimas.

Paskolos sąlygos:

 • Paskolos suma iki 14 900 eurų;
 • Paskolos terminas iki 5 metų;
 • Palūkanų norma nuo 4.9%
 • Administravimo mokestis – 0 eurų;                                        

Žaliosios paskolos sąlygų pavyzdys: Skolinantis 10 000 eurų, kai sudaroma sutartis 48 mėn. laikotarpiui, taikant 4,9 proc. dydžio fiksuotą palūkanų normą ir 0 eurų sutarties sudarymo administravimo (sudarymo) mokestį, mėnesio įmoka – 228,75 eurų (iš viso 48 įmokos), bendra palūkanų suma – 1 032,33 eurų, o visa kredito gavėjo sumokama suma – 11 032,33 eurų. Bendros paskolos kainos metinė norma – 5,82 proc.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai