Užpildykite užklausos formą

ĮSIGYK BŪSTĄ SU KREDA IR GAUK VALSTYBĖS SUBSIDIJĄ

2020 m. Spalio 20 d.

Family Moving And Using A Boxes

Viena didžiausių jaunų šeimų svajonių – turėti nuosavą būstą. Siekiant padėti jaunoms šeimoms įgyvendinti šį norą, nuo 2018-ųjų metų yra skiriamos valstybės subsidijos pirmajam būstui su būsto kreditu įsigyti.

Biržų kredito unija sėkmingai prisideda prie šios valstybės iniciatyvos ir jau 8 šeimoms padėjo įgyvendinti šią svajonę.

Kaip teigia Biržų kredito unijos veikiančios po prekės ženklu KREDA vadovė Aušrinė Poškienė galimybė gauti valstybės subsidiją savo pirmajam būstui suteikė realią pagalbą būstus įsigyti toms šeimoms, kurios anksčiau apie tai tik nedrąsiai svajodavo.

  Regionai – neatrastas perlas

„Į Biržų kraštą atsikrausčiusios ar sugrįžusios šeimos ne retai atranda tai, ko nesitikėjo – idealias sąlygas auginti vaikus, modernias mokyklas bei galimybę pradėti savo verslą. Didelė urbanizacija sukūrė didžiulę šeimos verslų, amatininkų ir kitų specialistų konkurenciją miestuose. Tuo tarpu vis daugiau šalies biudžeto lėšų keliauja regionų plėtrai ir šie infrastruktūra ne retai lenkia didžiuosius šalies mietus, tačiau stokoja vietinių verslų. Džiaugiamės, kad vis daugėja jaunų žmonių, kurie, įsigiję būstą regione, grįžta prašydami pagalbos įkuriant ar plečiant nuosavą verslą bei dalijasi sėkmės istorijomis.“, – sako Biržų kredito unijos vadovė Aušrinė Poškienė.

 Regionai išskirtiniai tuo, kad:

  • Juose nebūna kamščių ir mažesnė oro tarša;
  • Lengviau pasiekiamos mokyklos bei darželiai, ne retai pėstute;
  • Didesnis bendruomeniškumo jausmas bei savitarpio pagalba;
  • Palankesnės sąlygos vystyti ar įkurti savo verslą dėl mažesnės konkurencijos.

Ką svarbu žinoti norint gauti subsidiją:

  • Subsidijas gali gauti jauna šeima, kurios nariai yra ne vyresni nei 36-erių metų amžiaus;
  • Subsidija suteikiama ne didesniam nei 87 tūkstančių eurų vertės būsto kreditui;
  • Subsidija gali siekti nuo 15 % iki 30 % ir priklauso nuo šeimoje augančių vaikų skaičiaus;
  • Su subsidija įsigytas būstas bent dešimt metų nuosavybės teise turi priklausyti subsidijos gavėjams. Priešingu atveju subsidija turi būti grąžinta į valstybės biudžetą.

Daugiau apie subsidijas bei jų skyrimo tvarką galite skaityti https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/isplesta-teritorija-kur-jaunos-seimos-gali-isigyti-busta-ir-gauti-subsidija

Biržų kredito unija  veikianti Biržų rajone ne tik suteikia būsto kreditus, tačiau ir konsultuoja subsidijų gavimo klausimais. Jei abejojate ar atitinkate kriterijus būsto kredito subsidijai gauti, ar tiesiog norite sužinoti apie tai daugiau, nuoširdžiai kviečiame susitikti su mūsų specialistais, kurie padės Jums priimti atsakingus bei naudingus spendimus. KREDA grupė  pažada Jums kokybišką, greitą bei kompetentingą pagalbą visos Jūsų kelionės į svajonių įgyvendinimą metu.

BIRŽŲ KREDITO UNIJA – daugiau nei 20  veiklos metų skaičiuojanti ir daugiau nei 2 500 narių turinti KREDA grupės narė, kurios pagrindinis veiklos tikslas – priimti greitus, profesionalius ir individualius, kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus, padedančius kurti finansinę gerovę ir ilgalaikį bei patikimą bendradarbiavimą. Skirtingai nei bankuose, kredito unijoje kiekvienas asmuo, įnešęs pajinį įnašą, tampa unijos nariu t. y. įgyja teisę dalyvauti unijos valdymo procesuose bei sprendimų priėmime. Toks verslo modelis yra ekonomiškai naudingų abipusių santykių pagrindas.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai