Užpildykite užklausos formą

ĮSIRENGTI AR ATNAUJINTI NAMUS – PAPRASČIAU SU BIRŽŲ KREDITO UNIJA

2020 m. Spalio 06 d.

The Young And Cute Family Repairs The Room

Nuo šiol visi, imantys paskolą būsto remontui, kviečiami dalyvauti išskirtinėje programoje – „Naujakurys“, kurią sukūrė UAB „Kesko Senukai Lithuania“. Su „Naujakurio“ nuolaidų kortele atlikti sudėtingus darbus bus kur kas taupiau ir paprasčiau. Šias korteles savo klientams, linkėdama namų šilumos,  dovanoja Biržų kredito unija, veikianti su prekės ženklu KREDA.

Programa „Naujakurys“ be nuolaidų taip pat suteikia galimybę gauti nemokamas dizaino kūrėjų paslaugas. Profesionalus dizaineris padės suprojektuoti namų interjerą, inžinerinius sprendimus, išsirinkti apdailos medžiagas bei namų dekoro elementus.

„Namai – tai vieta, į kurią grįžtame pailsėti, atgauti jėgas, rasti įkvėpimo bei pabūti su šeima. Nuo namų jaukumo ir patogumo labai priklauso mūsų gyvenimo kokybė. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie savo klientų jaukesnio būsto ir patogesnio gyvenimo kūrimo. Programa „Naujakurys“ padės kiekvienam įsirengti tokius namus, apie kuriuos svajojame, taupant lėšas ir energiją“, – sako Biržų kredito unijos vadovė Aušrinė Poškienė.

 „Naujakurio“ nuolaidų kortelės išduodamos metams laiko su galimybe pratęsti. Pasinaudoti kortele galima daugiau nei dvidešimtyje prekybos centro „Senukai“ parduotuvių visoje šalyje.

Naujakurio programa suteikia:

  • 30 % nuolaidą daugeliui prekių (namų apyvokos reikmenims, statybinėms ir apdailos medžiagoms, santechnikai ir kt.);
  • 30 % nuolaidą siuvimo paslaugoms bei įrankių nuomai;
  • Nemokamą prekių pristatymą, perkant už 300 € ir daugiau;
  • Nemokamas dizainerio paslaugas, projektuojant interjerą bei pasirenkant medžiagas.

Visą informaciją apie nuolaidas ir galiojimo sąlygas galima rasti  www.naujakurys.lt.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai