Užpildykite užklausos formą

Kaupiamasis gyvybės draudimas - ūkininkams ypač reikalinga taupymo senatvei priemonė!

2022 m. Lapkričio 11 d.

Gera 2Biržų kredito unija savo klientams nuo šiol siūlo naują finansinę priemonę – kaupiamąjį gyvybės draudimą. Rinkitės kaupti lėšas Jūsų ateičiai ir senatvei.

Kredito unija platina savo partnerio, bendrovės „Grazer Wechselseitige Versicherung AG“ (GRAWE) – vienos iš stambiausių ir seniausių draudimo kompanijų Austrijoje („Grazer Wechselseitige“ koncernui priklauso daugybė draudimo bendrovių Vidurio ir Rytų Europoje, bankų, investicinių bendrovių ir nekilnojamojo turto valdymu užsiimančių įmonių) – kaupiamojo gyvybės draudimo sprendimus.

Aušrinė Poškienė, Biržų kredito unijos atstovė, sako, kad ši paslauga, kaip papildoma taupymo priemonė turėtų ypatingai sudominti asmenis, užsiimančius žemės ūkio veikla: 

„Ūkininkams norint užsitikrinti finansiškai stabilią senatvę dažnai reikia pradėti galvoti apie papildomus taupymo būdus, lyginant su asmenimis, kurie dirba pagal darbo sutartis. Smulkesni ūkininkai neturi prievolės mokėti valstybinio socialinio draudimo mokestį, taigi jie nebūtinai gali pretenduoti į valstybinę pensiją arba jos dydis gali būti minimalus ir nepakankamas norimam pragyvenimo lygiui palaikyti. Tokiu atveju kaupiamasis gyvybės draudimas gali tapti viena iš pagrindinių galimybių užtikrinti finansiškai saugią savo senatvę, o taip pat savo artimųjų ateitį“, – teigia A. Poškienė.

„Polinkis pasitikėti pajamomis, kurias ūkininkai ir ateityje gautų iš ūkio veiklos visada yra rizikingas. Ūkininkavimo rezultatai priklauso nuo veiksnių, kurių ūkininkai pilnai kontroliuoti negali. Tai yra ir oro sąlygos, padėtis pasaulio rinkose, žemės ūkio produkcijos supirkimo kainos. Pasirinkus papildomus taupymo būdus, tokius kaip kaupiamasis gyvybės draudimas, galėsite užsitikrinti komfortišką senatvę “, – pataria Biržų kredito unijos atstovė.

Kartu toks draudimas yra ir finansinė apsauga atsitikus nelaimei – traumai, sunkiai ligai, artimo žmogaus netekčiai. Tokiais atvejais draudimo išmoka leidžia apmokėti, pavyzdžiui, gydymo ar reabilitacijos išlaidas.

Svarbus kaupiamojo gyvybės draudimo privalumas yra galimybė pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio lengvata ir kasmet susigrąžinti iki 20 proc. nuo sumokėtų gyvybės draudimo įmokų. Taip pat kaupiamasis gyvybės draudimas yra paprastas ir lankstus taupymo instrumentas, nes įmokų dydis ir dažnumas priklauso nuo paties besidraudžiančiojo galimybių ir poreikių.

Visus, svarstančius apsidrausti kaupiamuoju gyvybės draudimu ar apdrausti savo artimuosius, kviečiame susisiekite su Biržų kredito unijos atstove Aušrine Poškiene (tel. +370 68254458, el. p. ausrine.poskiene@kreda.lt).

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai