Užpildykite užklausos formą

Naudokitės galimybėmis smulkaus ir vidutinio verslo augimui jau dabar!

2021 m. Gruodžio 28 d.

 

Presenting Arm Isolated On Beige

Biržų kredito unija priklausanti Jungtinei centrinei kredito unijų grupei KREDA, siūlo naujas galimybes smulkiam ir vidutiniams verslui. Gaukite apyvartinę verslo paskolą be užstato. Šią paskolą gauti yra tikrai paprasta, įmonei tereikia atitikti vos keletą reikalavimų:  

  • Įmonė turi veikti ne trumpiau nei 2 metus;
  • Paskutiniais ataskaitiniais metais įmonės veikla turi būti pelninga;

Siūlome apyvartinę verslo paskolą be užstato, su palūkanų kompensavimu

Mažoms ir vidutinėms įmonėms gauti verslo paskolą nėra paprasta. Dėl sąlyginai nedidelės apyvartos ir prašomos paskolos sumos bankams šios paskolos gali nebūti pakankamai pelningos, o alternatyvūs finansuotojai kreditą suteikia tik su didelėmis palūkanomis. Siūlome jums priimtiną sprendimą – pasinaudokite Biržų kredito unijos apyvartine verslo paskola be užstato.

Verslo paskolų apyvartinėms lėšoms be užstato sąlygos:

  • Nereikalingas užstatas;
  • Minimali dokumentacija, todėl kredito gavimo procesas yra greitas ir nesudėtingas;
  • Palūkanų norma – nuo 5%;
  • Paskolos suma – iki 20 000 eurų;
  • Grąžinimo terminas – iki 12 mėnesių;

KREDA grupei priklausanti Biržų kredito unija yra pasirašiusi sutartį su INVEGA, taigi klientai gali gauti verslo paskolos dalinį palūkanų kompensavimą kuris gali siekti net iki 95% palūkanų sumos. Tai didžiulė pagalba neseniai įsikūrusioms, nedidelėms įmonėms įgyvendinant užsibrėžtus tikslus kuo greičiau. Dabartiniu laikotarpiu mažos įmonės atidėlioja ateities planus ir dažai gyvena tik „išgyvenimo“ sąlygomis. Tuo tarpu stambūs verslai plečiasi ir užima vis didesnę rinkos dalį. Galbūt dabar yra tas metas, kai apyvartinė verslo paskola Jūsų verslui galėtų padėti išplėsti savo klientų ratą. Su palūkanų kompensavimu tai nekainuotų taip brangiai, kaip dažnai įsivaizduojama.

Mokėjimo kortelių skaitytuvų paslauga

Pardavėjai ir paslaugų teikėjai, turguose, mugėse, mobiliose prekybos vietose, vis dar dažnai vykdo veiklą tik grynais pinigais, nes neturi galimybių priimti atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Dėl šios priežasties galimai prarandami klientai, nes naujausi tyrimai parodė, jog daugiau nei dešimtadalis žmonių jau visiškai nebesinaudoja grynaisiais pinigais. Biržų kredito unija turi Jums pasiūlymą šiai problemai spęsti – pasinaudokite mokėjimų kortelių skaitytuvų nuomos paslaugomis. Biržų kredito unijos nariai gali išsinuomoti patikimą ir patogų mokėjimų kortelių skaitytuvą bei rinktis labiausiai jiems tinkantį variantą:

  • Stacionarų skaitytuvą, kurio nuomos kaina 9,90 EUR/mėn., skirtą atsiskaityti prie kasos.
  • Nešiojamą skaitytuvą, kurio nuomos kaina 14,90 EUR/mėn., skirtą, kai prekyba vykdoma ne pastovioje atsiskaitymo vietoje – mugėje, turguje ir kt.

Biržų kredito unija siūlant mokėjimo kortelių skaitytuvų nuomos paslaugas bendradarbiauja su „Nets Denmark A/S Lietuvos filialas“ – patikimu Baltijos ir Šiaurės šalių partneriu, kuris vykdo veiklą daugiau nei 40 metų ir aptarnauja virš 400 000 pardavėjų. Sudarę sutartį su šiuo partneriu, galėsite priimti atsiskaitymus iš savo klientų bet kuriomis šalies bankų išduotomis „Visa“ ir „Mastercard“ kortelėmis. Klientui atsiskaičius kortele, pinigai bus pervedami į kredito unijoje esančią sąskaitą jau kitą dieną.

Šiuo metu yra vykdoma akcija, kurios metu pirmus 3 mėnesius skaitytuvo nuomos mokestis nebus taikomas!

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai