Užpildykite užklausos formą

Naudokitės kreditinės kortelės limitu jau dabar, o palūkanas mokėkite tik po 25 dienų!

2022 m. Lapkričio 30 d.

Bukite Ramus 1200x1200Visada turėkite lengvai pasiekiamų pinigų atsargai

Finansinis stabilumas yra vienas iš svarbiausių veiksnių kiekvieno asmens gerovei palaikyti. Nei vienas nesijaučia gerai, jei juos užklumpa netikėtos išlaidos, o iki sekančių pajamų dar reikia laukti savaitę ar dvi. Kreditinė kortelė yra vienas patogiausių būdų išvengti tokių situacijų. Didžiausias kredito kortelės privalumas – galimybė pasinaudoti kreditu iš karto, nes sutartis dėl kredito limito būna sudaryta iš anksto. Tokiu būdu išvengiama ilgo kredito gavimo proceso, taigi pinigai yra pasiekiami bet kuriuo metu ir neužtrunka papildomo laiko bandant lėšas pasiskolinti. KREDA unijų grupei priklausanti Biržų kredito unija savo nariams siūlo KREDA MasterCard korteles su galimybe kredito limitui iki 5000 eurų.

Pasinaudokite kredito kortelės limitu ir net iki 25 dienų nemokėkite palūkanų

Vienas iš didžiausių mitų apie kredito kortelių naudojimą yra tas, kad kredito kortele atsiskaityti yra brangu. Jei asmuo atsiskaito kortele, naudodamas joje suteiktą kredito limitą, jam gali būti taikomos palūkanos už panaudotą sumą.  Tačiau pasinaudojus kortelės kredito limitu kurį laiką kredito palūkanos gali būti ir neskaičiuojamos. Biržų kredito unija savo nariams siūlo galimybę pasirinkti taikomą 25 dienų terminą, kai kredito panaudojimo palūkanos nėra skaičiuojamos.  Panaudojus kredito limitą ir per šį laiką jį visiškai grąžinus, palūkanos nemokamos, jei klientas pasirinkęs būtent tokį limito dengimo būdą.

Mitas: kredito kortelę gauti gali ne kiekvienas – tam reikia didelių pajamų

Siekdamas gauti kredito limitą asmuo turi kredito unijai pateikti visą būtiną informaciją: nurodyti pageidaujamo kredito limito dydį, pateikti informaciją apie šeimos mėnesio pajamas, turimus įsipareigojimus ir kitą informaciją, kuri gali lemti kliento galimybes laiku padengti panaudotą kredito limitą kortelėje. Šie reikalavimai taikomi svarstant kliento galimybes gauti bet kokio tipo kreditą, taip pat ir kredito kortelės limitui. Išskirtinių reikalavimų minimaliam pajamų dydžiui, kuris būtų taikomas tik išskirtinai kortelių limitui, nėra. Kreipkitės į Biržų kredito unijos darbuotojus ir jie įvertinę Jūsų poreikius, pajamas ir įsipareigojimus pateiks Jums pasiūlymą, galimai kreditinės kortelės limito sumai.

Naudokitės visa kredito kortelės suma laikotarpiu, kuriam yra suteiktas limitas

Kredito limito laikotarpis yra susietas su KREDA mokėjimo kortelės galiojimo laikotarpiu ir gali siekti iki 36 mėnesių. Šiuo laikotarpiu klientas gali naudotis visa kredito limito suma, kuri jam yra išduota. Kiek vieną mėnesį nustatyta limito suma turi būti padengiama, tačiau klientas ja gali po to naudotis ir dar kartą. Visą kredito limito sumą yra būtina padengti tik pasibaigus kredito limito suteikimo sutarčiai. Tai yra vienas iš didžiausių kredito kortelės skirtumų lyginant su vartojimo paskola. Kredito limito palūkanos taip pat yra mokamos tik nuo panaudotos kredito dalies su galimybe jų mokėjimą atidėti 25 dienoms.

KREDA mokėjimo kortelės su kreditu sąlygos:

  • Kredito limito suma iki 5000 eur;
  • Maksimalus kredito limito laikotarpis iki 36 mėn.;
  • Mėnesinis kredito limito mokestis 1,5 eur.;

Kviečiame visus susidomėjusius apsilankyti Biržų kredito unijoje adresu J. Janonio g. 2, Biržai, skambinti telefonu 8-450-36268 arba rašyti el. paštu birzai@kreda.lt  ir gauti atsakymus į visus jus dominančius klausimus ne tik apie kreditines korteles, bet ir visas kitas Biržų kredito unijos siūlomas paslaugas.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai