Užpildykite užklausos formą

TAPK NAUJU BIRŽŲ KREDITO UNIJOS NARIU IR GAUK PASIŪLYMUS SKIRTUS SPECIALIAI TAU!

2021 m. Liepos 20 d.

Smiling Diverse Businesswomen Shake Hands Group Meeting Deal ConceptGyvenimo ritmui pradedant grįžti į normalias vėžes Biržų kredito unija yra kaip niekad sustiprėjusi ir pasirengusi naujiems finansiniams iššūkiams, su kuriais gali susidurti krašto gyventojai, verslininkai ar ūkininkai.

„Jau daugiau nei dvidešimt metų sėkmingai dirbame, augame ir tobulėjame savo regione kartu su klientais, kuriuos gerai pažįstame. Laimime visi, nes mūsų bendradarbiavimas pagrįstas pasitikėjimu, rekomendacijomis ir  nuolatiniu tiesioginiu bendravimu, o kiekvieną idėją, projektą, pirkinį analizuojame individualiai, kalbamės, tariamės, konsultuojame ir priimame visiems priimtiniausius sprendimus“, – teigia Biržų kredito unijos vadovė Aušrinė Poškienė. 

Biržų kredito unijos turtas, audituotais duomenimis, 2020 m. gruodžio 31 d. buvo 12 mln. 431 tūkst. Eur (2019 m. – 9 mln. 705 tūkst. Eur). Kredito unija vienija daugiau nei 2500 narių, kurie yra pajininkai, galintys dalyvauti jos valdyme.

Biržų kredito unija yra atvira:

Ūkininkams
Visą unijos gyvavimo laikotarpį artimas bendradarbiavimas su įvairaus dydžio ūkių savininkais yra svarbi Biržų kredito unijos veiklos dalis. Nepriklausomai nuo ūkio dydžio, lėšų poreikis žemės ūkio technikos atnaujinimui, žemės pirkimui ar atsiskaitymams su tiekėjais yra nuolatinis. Kredito unijos darbuotojai yra visada pasirengę aptarti kiekvieno kliento specifinius poreikius ir pasiūlyti jų galimybes labiausiai atitinkančius skolinimosi variantus.
Nuolatinis bendradarbiavimas su valstybės valdomu Žemės ūkio paskolų garantijų fondu (ŽŪPGF) leidžia žemdirbių finansavimo problemas išspręsti pačiomis palankiausiomis jiems sąlygomis.

Verslui
Pastaruoju metu pastebimas iš užsienio grįžtančių tautiečių kėlimasis ne į didmiesčius, o į mažesnius miestelius regionuose. Grįžę iš emigracijos lietuviai dažnai susiduria su finansiniais sunkumais įgyvendinant unikalias verslo idėjas. Biržų kredito unija atvirai, be išankstinių nuostatų priima kiekvieną naują verslo idėją ir yra pasirengusi prisidėti prie nuostabių sumanymų įgyvendinimo.

Namams
Karantino laikotarpiu daugelis žmonių priverstinai turėjo daug daugiau laiko praleido namuose. Tai tapo galimybe kiekvienam kitaip pažvelgti į juos supančią aplinką ir imtis namų renovacijos, aplinkos tvarkymo ar kitų seniai atidėliotų darbų. Dideliems projektams ir idėjoms paprastai reikalinga papildoma finansinė pagalba. Biržų kredito unija yra pasiruošusi padėti kiekvieno svajones įgyvendinti jau dabar.

Vaikams
Ne veltui sakoma, kad maži vaikai – maži rūpesčiai. Augant vaikams, auga jų poreikiai, didėja išlaidos, plečiasi būtinųjų daiktų sąrašas. Kiekvienas tėvas ar senelis gali prisidėti prie finansinio pagrindo kūrimo vaikams, kurio jiems reikės sulaukus pilnametystės. Vaiko indėlis yra kaupiamasis, tai yra su kiekvienu papildomu įnašu jis didėja ir palūkanos yra skaičiuojamos jau nuo didesnės indėlio sumos. Pasirūpink saugesne vaikų ateitimi jau dabar!

Biržų kredito unija kviečia tapti mūsų nariu kiekvieną norintį turėti patikimą finansų partnerį, kuris galėtų pasiūlyti aktualiausius ir naudingiausius finansinius sprendimus patogioje vietoje patogiu laiku.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai