Užpildykite užklausos formą

TURINTIEMS STABILIAS PAJAMAS UŽSIENYJE – PASKOLOS BŪSTUI ITIN PALANKIOMIS SĄLYGOMIS

2020 m. Spalio 30 d.

Realtor And Client Signing PapersBiržų kredito unija kviečia emigracijoje dirbančius ir apie savo namus Lietuvoje svarstančius tautiečius įvertinti naujus finansinių paslaugų pasiūlymus.

„Net ir turint pastovų bei gerai apmokamą darbą sutaupyti nuosavam būstui nėra paprasta. Todėl kraštiečiai jau ne vienerius metus aktyviai domisi galimybe pasinaudoti Biržų kredito unijos teikiamomis paslaugomis. Dirbame su įvairiomis programomis, kurios paskolas daro patrauklesnes tokiems klientams. Šiais metais, lyginant su praėjusiais, tokių paskolų išaugo dvigubai.“, – teigia Biržų kredito unijos vadovė Aušrinė Poškienė.

Šiuo metu užsienyje dirbantiems tautiečiams, norintiems gauti būsto paskolas, reikia pusę metų gauti stabilias pajamas ir dirbti pagal neterminuotą darbo sutartį.

Svarbu atsakingai pasirinkti finansavimo partnerį

Renkantis kredituojančią įstaigą būtina atkreipti dėmesį ne tik į metinę palūkanų normą, bet ir į papildomas sąlygas: galimą mokėjimų atidėjimą, greitesnio paskolos grąžinimo galimybę, siūlomą paslaugų, nuolaidų paketą bei kitus niuansus.

„Turime patirties finansuojant Lietuvoje perkamą nekilnojamą turtą, užsienyje dirbantiems biržiečiams. Visus besikreipiančius raginame pasidomėti sąlygomis ne vienoje kredituojančioje įstaigoje ir tik tada priimti sprendimą. Kiekvieną prašymą svarstome individualiai. Be to, visi, kurie naudojasi mūsų įstaigos paslaugomis, tampa ir Biržų kredito unijos nariais, galinčiais daryti įtaką organizacijos sprendimų priėmimui.“, – sako A. Poškienė.

Siekiant gauti būsto kreditą sąlygas galima aptarti ir nuotoliniu būdu, o pasirašant sutartį, klientai  kviečiami atvykti į Biržų kredito uniją.

Besiskolinantiems svarbu žinoti:

  • Dažniausiai – kuo mažesnė metinė palūkanų norma, tuo prastesnės mokėjimo atidėjimo ar kredito grąžinimo anksčiau laiko sąlygos;
  • Jei kreditavimo įmonei atrodote labai mokiu klientu, ji Jums suteiks palankesnes sąlygas, didės galimybės derėtis;
  • Kredito unijose skolintis daugeliu atveju yra paprasčiau nei kitose finansinių paslaugų įstaigose.

BIRŽŲ KREDITO UNIJA – daugiau nei 20  veiklos metų skaičiuojanti ir daugiau nei 2 500 narių turinti KREDA grupės narė, kurios pagrindinis veiklos tikslas – priimti greitus, profesionalius ir individualius, kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus, padedančius kurti finansinę gerovę ir ilgalaikį bei patikimą bendradarbiavimą. Skirtingai nei bankuose, kredito unijoje kiekvienas asmuo, įnešęs pajinį įnašą tampa unijos nariu t. y. įgyja teisę dalyvauti unijos valdymo procese bei sprendimų priėmime. Toks verslo modelis yra ekonomiškai naudingų abipusių santykių pagrindas.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai