Užpildykite užklausos formą

Vaiko indėlis – puikus tėvų pasirinkimas saugesnei vaiko ateičiai

2021 m. Gegužės 07 d.

Non Binary Kids Playing With Colorful GameVaikai – mūsų ateitis. Norisi, kad ta ateitis būtų šviesi, žadanti daug nuotykių,  įvairių gyvenimo kelio pasirinkimo galimybių, kurių nevaržytų finansiniai ribojimai.

Vaikų finansiniais poreikiais kol jie yra maži rūpinasi tėvai, tačiau jiems sulaukus pilnametystės poreikiai kinta, reikalingos išlaidos didėja ir kartais tėvai tiesiog negali sau leisti patenkinti naujų vaikų norų iš karto. Argi nebūtu puiku jei tik sulaukęs pilnametystės asmuo turėtų piniginių lėšų išsilaikyti vairuotojo teises ar įsigyti pirmąjį automobilį? Galbūt turėti saugų finansinį pagrindą studijų pradžiai?

Dėl kintančių ir augančių vaikų poreikių vertėtų pradėti taupyti kuo anksčiau. Galbūt vietoj tuojau pat išleidžiamų pinigų kuriuos vaikai gauna įvairiomis progomis iš artimųjų, šie pinigai galėtų prisidėti prie vaiko indėlio papildymo. Taip pat kaupiamajam vaiko indėliui gali būti panaudojami vaiko pinigai kuriuos kas mėnesį gauna tėvai. Visi šie pinigai bendrame šeimos biudžete būtų nepastebimai išleisti, o pradėjus juos taupyti jau po keleto metų galėtumėte džiaugtis iš sąlyginai nedidelės sumos išaugusiu nemenku indėliu saugesnei vaiko ateičiai.

Vaiko indėlis
Vaiko indėlį galima vadinti tėvų indeliu į šviesų ir nerūpestingą vaikų rytojų. Visi tėvai linki savo vaikams gražaus ir sėkmingo gyvenimo ir gali jau dabar prisidėti prie paprastesnio šių tikslų įgyvendinimo.

Vaiko indėlį Biržų kredito unijoje galima sudaryti ne tik nuo kūdikystės, bet ir likus keleriems metams iki vaiko pilnametystės (bet ne vyresniems nei 17 metų amžiaus paaugliams). Minimali indėlio suma yra 50 Eur, tačiau visada galima pradėti taupyti nuo bet kokios didesnės sumos. Kadangi vaiko indėlis yra kaupiamasis indėlis, jį galima bet kuriuo metu papildyti bet kokia norima suma. Šiuo metu vaiko indelio metinė palūkanų norma yra 0,6 %, palūkanos skaičiuojamos kartą per mėnesį nuo indėlio sąskaitoje esančios sumos. Priskaičiuotos palūkanos pervedamos į vaiko indėlio sąskaitą.

Vaiko indėlio nutraukimas
Vaiko indėlio sąskaitoje sukauptos lėšos dalimis nėra išmokamos. Indėlį nutraukti gali indėlio sąskaitą atidaręs asmuo arba asmuo, kurio naudai buvo atidarytas indėlis, kai jam sukaks 18 metų. Nutraukus indėlį anksčiau termino, išmokamos visos palūkanos, išskyrus tas, kurios buvo priskaičiuotos už paskutinius 6 mėnesius.

Biržų kredito unija – Jūsų patikimas finansų partneris.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai