Užpildykite užklausos formą

VARTOJIMO KREDITAI – NAUJOS GALIMYBĖS ŠIANDIEN

2020 m. Gruodžio 02 d.

Smiling Bearded Man Shouting And Standing Over Blackboard Backgr

Brangios investicijos gali tapti labiau patrauklios naudojantis Biržų kredito unijos teikiamais vartojimo kreditais. Galima paskolos suma yra iki 14 500 Eur, o paskoloms, neviršijančioms 5000 Eur – ypatingas Kalėdinis pasiūlymas.

„Pastebime, jog gyventojai dažnai pageidauja skolintis automobilio įsigijimui, būsto remontui, buitinės technikos atsinaujinimui, medicininėms paslaugoms ar studijoms. Sutaupyti norimą pinigų sumą nėra paprasta, o ją pasiskolinus ir grąžinant dalimis daugeliui atrodo patraukliau, juolab, kad pavyzdžiui, automobiliu galima naudotis iš karto ir iš to gauti pajamų teikiant pavėžėjimo ar panašias paslaugas. Nors automobilis ir yra nuolatos pinganti prabangos prekė, tačiau patikimumas yra saugumas kelyje, taigi ilgai taupyti jam paprasčiausiai nėra laiko. Tai reiškia, kad tam tikri pirkiniai įsigyjami skolintomis lėšomis – protingas ir geras pasirinkimas. Šiuo metu Biržų kredito unijoje paskoloms iki 5000 Eur, įvertinus kliento riziką be užtikrinimo priemonių, taikoma palūkanų norma yra iki 8 proc. Grąžinimo terminas – iki 48 mėnesių, o vienkartinis administravimo mokestis – 50 Eur. Taip pat įvertinę kliento riziką galime paprašyti jį įsigyti papildomą pajų“, – sako Biržų kredito unijos vadovė Aušrinė Poškienė ir nurodo, jog finansavimo sąlygos tiesiogiai priklauso nuo kliento mokumo galimybių.

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos rekomenduojama atidžiai peržiūrėti asmenines ir šeimos galimybes grąžinti kreditą. Paskolos grąžinimas užtikrinamas laidavimu, kilnojamojo ar nekilnojamojo turto įkeitimu, indėlio įkeitimu, kitomis, kredito unijai priimtinomis, paskolos užtikrinimo priemonėmis.

Verta skolintis, kai norimą daiktą galima įsigyti pigiau

Pagal individualią veiklą dirbanti biržietė pasakoja, jog KREDA pasiūlymu dėl vartojimo kredito susidomėjo, prasidėjus karantinui. Praleidžiant daugiau laiko namuose moteriai pasirodė, jog tai tinkamas laikas atnaujinti savo būstą. Be to, ji pastebėjo, jog kai kurios statybinės medžiagos bei paslaugos šiek tiek atpigo.

„Kosmetinio remonto medžiagoms išleidau 1000 eurų. Pažįstamas meistras tuo metu neturėjo darbo, todėl man remontą atliko šiek tiek pigiau. Darbai užtruko 3 savaites, po kurių mano butas tapo jaukus, šviesus. Pagaliau atsikračiau senų medinių grindų su nutrupėjusiais dažais ir senų tapetų, kurių spalva man visai nepatiko. Iš remontui pasiskolintos sumos pavyko sutaupyti, taigi už likusius pinigus pasikeičiau kai kuriuos baldus – lovą bei minkštą kampą“, – savo įgyvendinta svajone džiaugėsi vietinė gyventoja.

Atnaujinti namus – paprasčiau su „Naujakurio“ programa

Biržų kredito unija kartu UAB „Kesko Senukai Lithuania“ kviečia gyventojus, imančius paskolą, pasinaudoti plačia nuolaidų bei paslaugų sistema.

„Naujakurio“ kortelė suteikia 30 proc. nuolaidą daugeliui prekių: namų apyvokos reikmenims, statybinėms ir apdailos medžiagoms, santechnikai ir kt.; 30 proc. nuolaidą siuvimo paslaugoms bei įrankių nuomai; nemokamą prekių pristatymą, perkant už 300 eurų ir daugiau; nemokamas dizainerio paslaugas, projektuojant interjerą bei pasirenkant medžiagas.

Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Pavyzdžiui, jei paskolos suma  yra 5000 Eur, sutartis sudaroma 48 mėnesiams, fiksuotoji metinė palūkanų norma 8 proc.,  sandorio sudarymo mokestis – 50 Eur (taikomas kredito išmokėjimo dieną), sutarties keitimo mokestis – 30 Eur. Bendra  vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 5858,24 Eur, mėnesio įmoka – 122,08 Eur.

Jeigu paskolą imančio asmens gaunamos pajamos yra minimalios, o didesnė nei 100 Eur įmoka kiekvieną mėnesį bus našta, reikėtų gerai pasvarstyti, ar kreditas atneš daugiau naudos, ar daugiau rūpesčių ir nerimo.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai