Užpildykite užklausos formą

VERSLO PASKOLOS – NAUJOS GALIMYBĖS PLĖTOTI ĮMONĖS VEIKLĄ

2021 m. Kovo 29 d.

GerasKiekvienas verslininkas siekia, kad jo įmonė augtų ir būtų sėkminga, tačiau verslo augimas reikalauja naujų investicijų. Kai investicijų nėra, plėtra atidedama geresniems laikams ir taip prarandamos naujos galimybės.

Dažnas verslininkas norėdamas kuo greičiau įgyvendinti savo idėjas pasinaudoja verslo paskolomis. Pinigai gali būti naudojami naujų patalpų įsigijimui, prekių gamybai ar įrangos pirkimui. Pavyzdžiui automatizavimas gamyboje gali iki keliasdešimt kartų pagreitinti pilstymo, pakavimo ir kitus darbus. Tokia įmonė gali rinkai pasiūlyti didesnį produktų asortimentą, tuo pačiu metu didinant įmonės kapitalą.

Pavyzdžių, kai sėkmingai panaudojamos verslo paskolos, Lietuvoje yra daug, vienas iš jų – UAB „Arauta“ įmonės plėtra.

„Arauta“ vadovas antrą paskolą panaudojo verslo plėtrai

Pagrindinė UAB „Arauta“ įmonės veikla – prekyba naudotomis, originaliomis automobilių detalėmis. Ne per seniausiai buvo išplėstas paslaugų spektras ir dabar superkami automobiliai ardymui ir utilizavimui bei teikiamos techninės pagalbos paslaugos.

„Arauta“ įmonės vadovas Gražvydas Venckus jau antrą kartą naudojasi Biržų kredito unijos paslaugomis. Paskutinį kartą, prieš 2 metus G. Venckus ėmė investicinę 60 000 eurų paskolą 5 metų laikotarpiui skirtą naujų patalpų įsigijimui. Verslininkas džiaugiasi, kad su Biržų kredito unija pavyko sutarti dėl palankių palūkanų. Jis liko patenkintas Biržų kredito unijos darbuotojų aptarnavimo kokybe, greita reakcija į prašymą dėl paskolos. Paklausus, kaip sekėsi investuoti gautus pinigus, G. Venckus atsako: „Pirmoji paskola jau seniai atsipirko, antrąją ėmėme prieš du metus ir ji jau baigia atsipirkti. Ateityje ir toliau naudosimės KREDA paslaugomis, galvojame apie dar vieną kreditą“.

Biržų kredito unijos verslo paskolos su palūkanų kompensavimu

Verslo plėtrai siūlomos investicinės paskolos ir paskolos apyvartiniam kapitalui.
Verslininkai turi puikią galimybę gauti investicinę paskolą terminui iki 10 metų, kuri gali būti skirta investicinių projektų finansavimui, naujos įrangos, gamybinių pastatų pirkimui, jų modernizavimui.

Gera žinia – kompensacija iki 95 % kredito unijai sumokėtų palūkanų!

Jeigu esate smulkiojo ar vidutinio verslo atstovas, pasinaudokite investicine verslo paskola su palūkanų kompensavimu ir nelaukite geresnių laikų plėtrai – geriausios sąlygos tam yra dabar.
Kita galimybė –  paskola apyvartiniam kapitalui. Neramūs metai verslams sukėlė įvairių problemų, susijusių su atsiskaitymais už prekes ar paslaugas, apyvartinių lėšų stoka, tačiau tai nėra priežastis sustoti. Pasinaudoję šia trumpalaike paskola ir toliau sėkmingai plėtokite savo verslą.
Biržų kredito unija imantiems verslo paskolas iki birželio 1 d. taiko 50% mažesnį administravimo mokestį. Mokėkite mažiau ir įgykite patikimą finansų partnerį, kuriam svarbūs klientų lūkesčiai ir jų finansinė nauda.

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai