Užpildykite užklausos formą

NUO ŠIOL BIRŽŲ KREDITO UNIJOS NARIU GALITE TAPTI NUOTOLINIU BŪDU

2020 m. Rugpjūčio 17 d.

18269406 500x375

KREDA kredito unijų grupė atsižvelgdama į sparčiai besikeičiančius gyventojų įpročius, asmens tapatybės identifikavimo procesą perkėlė į elektroninę erdvę. Nuo šiol, Jūsų patogumui, norėdami tapti Biržų kredito unijos nariu savo tapatybę, su unijos darbuotojo pagalba, per keletą minučių galite patvirtinti nuotoliniu būdu. Šiam veiksmui atlikti Jums bus reikalingas kompiuteris arba mobilusis telefonas su vaizdo kamera, telefono numeris su mobiliuoju parašu ir galiojantis asmens tapatybės dokumentas.

„Džiaugiamės, kad kryptingai vykdome sau ir KREDA unijų grupei iškeltus tikslus. Dar 2017-aisiais, kuomet bendrą viziją turėdamos unijos susibūrė į KREDA grupę, numatėme ateities veiksmus, kuriuos turėsime atlikti, norėdami patenkinti gyventojų ir verslo poreikius bei keliamus reikalavimus. Dabar galiu pasakyti, kad šį tašką pasiekėme ir neketiname sustoti. Priekyje – dar daug darbų ir tikslų, kaip būti išmanesniais, užtikrinant tinkamą paslaugų veikimą ir saugumą. Tobulėdami siekiame vadovautis šiuolaikinės bankininkystės tendencijomis, nes norime būti naudingais esamiems ir potencialiems unijų klientams”, – teigė Jungtinės centrinės kredito unijos, veikiančios su prekės ženklu KREDA, vadovė Kristina Simonovič. 

Nauji įdiegti patobulinimai fiziniams ir juridiniams asmenims ne tik leidžia prisijungti prie KREDA unijų narių bendruomenės, bet ir jau esamiems nariams identifikuoti save bei gauti paskolą, ar spręsti kitą su finansiniu poreikiu, asmenine bankininkyste susijusį klausimą nuotoliniu būdu.

Prisijungimo prie vaizdo skambučio instrukciją rasite čia.

Dėl galimybės tapti Biržų kredito unijos nariu nuotoliniu būdu prašome kreiptis telefonu +370 675 59376 arba elektroniniu paštu birzai@kreda.lt.

 

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai