Užpildykite užklausos formą

Su valstybės parama ir KREDA – nuosavas būstas šeimai yra misija įmanoma

2021 m. Rugsėjo 17 d.

Young Family With Little Daughter Moving Into New HouseDaugelis jaunų šeimų svajoja apie nuosavą būstą. Šiuo metu šiems norams įgyvendinti galima pasinaudoti valstybės parama jei būstas yra perkamas imant kreditą. Ne viena jauna šeima jau gavo lengvatinę būsto paskolą Biržų kredito unijoje. Kviečiame ir kitas šeimas susipažinti su sąlygomis subsidijai gauti ir pasinaudoti šia galimybe dabar.

Ką svarbu žinoti norint gauti subsidiją:

  • Subsidijas gali gauti jauna šeima, kurios nariai yra ne vyresni nei 36-erių metų amžiaus;
  • Subsidija suteikiama ne didesniam nei 87 tūkstančių eurų vertės būsto kreditui;
  • Subsidija gali siekti nuo 15 % iki 30 % ir priklauso nuo šeimoje augančių vaikų skaičiaus;
  • Su subsidija įsigytas būstas bent dešimt metų nuosavybės teise turi priklausyti subsidijos gavėjams. Priešingu atveju subsidija turi būti grąžinta į valstybės biudžetą.

Daugiau apie subsidijas bei jų skyrimo tvarką galite skaityti ČIA.

Biržai gali tapti svajonių miestu kiekvienai jaunai šeimai

Gyvenimas mažesniuose šalies regionuose, tokiuose kaip Biržų kraštas, gali turėti daug privalumų įsikurti jaunai šeimai. Nekilnojamojo turto kainos yra mažesnės nei didmiesčiuose, viešosios erdvės yra mažiau perpildytos, gamta – ranka pasiekiama. Biržuose yra didelis parkas, dvi upės, Širvėnos ežeras, todėl šeimos gali aktyviai leisti laisvalaikį. Tai yra tikrai puiki vieta jaunai, veržliai šeimai! Biržai yra atviri naujoms verslo, plėtros idėjoms, o jame įsikūrusi Biržų kredito unija mielai bendradarbiauja su šeimomis, norinčiomis įsigyti būstą ar kurti savo verslą.

Bendradarbiaujant su KREDA kreditų unijomis 11 šalies regionų šeimos turi puikias galimybes gauti lengvatinę būsto paskolą bei individualius, kiekvieno kliento poreikius atitinkančius sprendimus, padedančius kurti finansinę gerovę ir ilgalaikį bei patikimą bendradarbiavimą.

Sudomino pasiūlymas?

Mygtukas

 

 

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE SU MUMIS

Kontaktai